Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

ALV akkoord met begroting en benoemingen

Op de afgelopen ALV zijn vier nieuwe bestuursleden benoemd en werd afscheid genomen van Laura Antuma. Daarnaast gingen de aanwezige leden akkoord met de begroting voor komend jaar en keurden ze de jaarrekening goed.
8 september 2025 1 min leestijd
ALV 2023

Tijdens de Algemene Ledenvergadering werd door onze voorzitter Wim van Mourik en manager Beleid Hans Verkerk kort teruggeblikt op 2022. Een jaar waarin we te maken hadden met de gevolgen van de oorlog in Oekraïne, de stikstofcrisis en de aanhoudende vraag naar personeel. Er is veel veerkracht gevraagd van cumelaondernemers constateerden zij.

Verder werden de bijzonderheden uit de jaarcijfers van Cumela Nederland doorgenomen en de bevindingen van de kascommissie besproken waarna de jaarcijfers goedgekeurd werden door de aanwezigen. Hierna werd decharge verleend aan bestuur en directie voor het gevoerde en financiële beleid. Ook is de begroting voor 2023 van Cumela Nederland besproken en goedgekeurd.

Afscheid

Na enkele jaren actief geweest te zijn als Dagelijks bestuurslid nam Laura Antuma afscheid van het Dagelijks Bestuur. Wim van Mourik roemde haar inzet waarbij ze altijd zeer punctueel was als het ging over de formaliteiten en het volgen van de vastgelegde richtlijnen van de vereniging.

Ook is er stilgestaan bij de komst maar liefst vier nieuwe regiovoorzitters:

  • Martin de Kuiper – Voorzitter Zuid-Holland
  • Leontien Kloosterman – Voorzitter Zeeland
  • Herbert van Regteren – Voorzitter Drenthe
  • Guus Altena – Voorzitter Overijssel

Guus Altena is tijdens de ALV tevens benoemd als lid van het Dagelijks Bestuur.

Tags
alv